Daha güzel bir Dereli için çalışmalarımızı sürdürdüğümüz güzide ilçemizde Belediye olarak üstyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
İlçemizin daha modern bir görünüm kazanması ve yayla sezonu öncesi ana caddelerin güzelleştirilmesi amacıyla ilçe genelinde parke çalışması başlatıldı.
Bu kapsamda Cumhuriyet Caddesi’nde başlatılan yol, kaldırım ve parke çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.
Cadde üzerinde ve kaldırımlarda dekoratif şekilde örülecek parke taşları ile yol kenarlarına yapılacak bordör uygulamasıyla daha temiz daha modern daha güzel görünüme kavuşacak ilçemiz, Ramazan Bayramı ve yayla sezonu boyunca misafirlerini ağırlamaya başlayacak.
Ramazan Ayı boyunca çalışmaların yoğun bir şekilde devam edeceğini belirten yetkililer,bayramdan sonra ise aynı çalışmaların ilçe genelinde sürdürüleceğini ifade ettiler
08/06/2017
Dereli Belediyesi