İlçemizde deprem bölgelerine gönderilmek üzere Valiliğimizin koordinesinde Kaymakamlığımız ve Belediye Başkanlığımızın öncülüğünde yardım toplandı. Yapılan çalışmaya İlçemizdeki Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı, Emniyet Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, Jandarma Komutanlığı, Milli Eğitim Müdürlüğü başta olmak üzere bütün kamu kurum ve kuruluşları, Dereli Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Şoförler Odası başta olmak üzere sivil toplum örgütleri ve hayırsever vatandaşlarımız yoğun katılım gösterdiler. Hazırlanan yardım tırları Kaymakamımız Okan YENİDÜNYA, Belediye başkanımız Kazım Zeki ŞENLİKOĞLU, Daire Amirleri ve vatandaşlarımızın katılımıyla Giresun’dan yardım bölgesine sevk edilen yardım araçları ve iş makineleri ile deprem bölgesine uğurlandı.
Yardımda bulunan destek olan tüm kurum ve kuruluşlara hayırsever bütün vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunarız.
- default
- default
- default
- default
- default