İlçemiz esnaflarından Emin ALİBAŞ’ın oğlu, sağlık memuru Erdal ALİBAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Keşap ilçesi Yolbaşı Köyü Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazına müteakip toprağa verilecektir.
Allah rahmet eylesin.
İlçemiz esnaflarından Emin ALİBAŞ’ın oğlu, sağlık memuru Erdal ALİBAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Keşap ilçesi Yolbaşı Köyü Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazına müteakip toprağa verilecektir.
Allah rahmet eylesin.