İlçemizin sevilen ve sayılan isimlerinden öğretmen Orhan ÖZBEK ‘in oğlu elektrik mühendisi Ahmet Önder ÖZBEK ile ilçemizin bir diğer hatırı sayılır öğretmenlerinden Muhammed AKDAŞ’ın kızı hakim adayı Esra AKDAŞ dünyaevine girdi. Çok amaçlı salonumuzda gerçekleşen nikah merasiminde Evlendirme Memurumuz, çiftin nikahını kıyarak mutluluklar diledi. Şahitler ve misafirler huzurunda bir ömür boyu mutlu olmaya ‘evet’ diyen genç çift, bu mutlu anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çektirdi.
06/09/2016
Dereli Belediyesi