27 Mayıs 1960 Darbesi döneminde ilçemizde sıkıyönetim komutanlığı yapan Kıdemli Binbaşı (merhum) Mehmet Borak’ın ailesi Belediyemizi ziyaret etti.
Başkanımız Mehmet Borak’ ın yakınları Süheyla Burak Erol, Ahmet Duran Borak, Canan Borak, Mehmet Can Borak ve Mete Türköz’ü makamında kabul etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkanımız K. Zeki Şenlikoğlu misafirlerine teşekkür etti.
Memleketleri Sivas’a karayoluyla gitmek üzere Giresun-Dereli-Şebinkarahisar Karayolu’nu kullanan misafirlerimiz ilçemizde bir süre konaklayarak ilçemizden ayrıldı.
25/05/2015
Dereli Belediyesi