AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin CANİKLİ’nin eşi Hatice CANİKLİ, milletvekilleri Cemal ÖZTÜRK’ün eşi Aliye ÖZTÜRK, Sabri ÖZTÜRK’ün eşi Ayşe ÖZTÜRK, Belediye Meclis Üyesi Arzu DAMCI, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Zehra KARA, Genel Sekreter Gülcan İLANBEK ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan 20 kişilik heyet İlçemiz Eğrianbar Köyü’ nde faaliyet gösteren Dereli Özel Bakım Merkezi’ni ziyaret etti.
Başkanımız K. Zeki ŞENLİKOĞLU ve Eğrianbar Köyü Muhtarı Abdullah BAYRAK’ın da eşlik ettiği ziyaret sırasında heyeti Dereli Özel Bakım Merkezi Kurucu Başkanı Yener TÜRK, Kurum Müdürü Sümeyye ŞAHİN ve Özel Giresun Bakım Merkezi Müdürü Gülseren KESİK karşıladı.
Başkanımız, İlçemize böylesine donanımlı bir bakım merkezi kurulmasının bölge için büyük bir şans olduğunu belirterek, “Böylece hem engelli vatandaşlarımız ev ortamında bakılıyor hem de 16 kişiye iş istihdamı sağlanmış oluyor. Başta bu konuda büyük çaba sarf eden AK Parti Grup Başkanvekilimiz Nurettin CANİKLİ olmak üzere Kurucu Başkan Yener TÜRK’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Hatice CANİKLİ Hanımefendi ve beraberindeki heyet bakım merkezinin ardından Belediyemizi ziyaret etti.
Başkanımız misafirlerini makamında kabul etti.
Hanımefendi; Başkanımıza çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkanımız misafirlerine teşekkür etti.
03/05/2016
Dereli Belediyesi