Giresun Lisesi Bisiklet İzcilik Dağcılık Spor Kulübü Başkanımız Kazım Zeki ŞENLİKOĞLU’nu ziyaret etti.
Türkiye Bisiklet Federasyonunun düzenlediği yarışlarda derece yapan, Avrupa Şampiyonası ve Balkan Şampiyonasında yarışan sporcular ve Bisiklet Milli Takım Antrenörü İsmail DEMİREL belediyemize ziyarette bulundular.
Belediye Başkanımız Kazım Zeki ŞENLİKOĞLU sporcularımız ve Antrenör İsmail DEMİREL’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; bisiklet sporunun sadece spor değil, sağlıklı bir yaşam için de çok önemli bir aktivite olduğunu belirtip, her yaştan insanın bisiklet kullanması gerektiğini söyledi.
08/08/2017
Dereli Belediyesi