Sevgi, hoşgörü, mağfiret ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif, ülke olarak milli, birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğimiz İslam coğrafyasında ise ibadet dolu 11 aydan daha hayırlı bir aydır.
Dereli Belediyesi olarak milli birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek dost, akraba ve komşularımızla aynı sofrada ekmeğimizi paylaşmak üzere Ramazan Ayı süresince mahallelerimizde iftar programı düzenlemeyi geçmiş dönem Belediye Başkanları ve Meclis Üyeleri adına eski- yeni personellerimiz ve Dereli Halkı adına bir borç bilerek hepinizi iftar programlarımıza davet ediyoruz.
BELEDİYEMİZCE VERİLECEK OLAN İFTAR PROGRAMI GÜNLERİ
1- 19 Haziran Cuma Kuşluhan Mahallesi Fiskobirlik Mevkii
2- 22 Haziran Pazartesi Kuşluhan Mahallesi
3- 24 Haziran Çarşamba Dereli Mahallesi Sarıyer Mevkii
4- 26 Haziran Cuma Dereli Mahallesi Eldirek Mevkii
5- 29 Haziran Pazartesi Sütlüce Mahallesi
6- 1 Temmuz Çarşamba Bahçeli Mahallesi
7- 3 Temmuz Cuma Dereli Merkez
8- 6 Temmuz Pazartesi Kuzca Mahallesi
9- 7 Temmuz Salı Fatih Mahallesi
18/06/2015
Dereli Belediyesi