Belediye personellerimiz yaklaşan Kümbet Kültür ve Sanat Festivali öncesinde iftar yemeğinde buluştu.
Lokantada verilen moral yemeğine Belediye Başkanımız K. Zeki ŞENLİKOĞLU, Meclis üyeleri ve personelin yanı sıra mahalle muhtarları ve basın mensupları katıldı.
Yemeğin ardından Başkanımız beraberindeki heyetle birlikte basın mensuplarını Belediyedeki makamında ağırladı.
Burada kısa bir konuşma yapıp basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Belediye Başkanımız K. Zeki ŞENLİKOĞLU “ Bizler Dereli Belediyesi ailesi olarak bu akşam Meclis üyelerimiz personellerimiz mahalle muhtarlarımız ve basınımızın güzide temsilcileriyle bir arada olduğumuz bir iftar programı tertip ettik. Ramazan ayının anlam ve önemine uygun olarak biz de bu akşam çalışma ekibimiz ve dostlarımızla birlik beraberlik örneği sergileyelim dedik ve belediye olarak da çok güzel bir dayanışma örneği sergiledik. Davetimize icazet edip katılan herkese şahsım ve personelim adına teşekkür ediyorum.” dedi.
Konuşmasında basın mensuplarına da ayrı bir parantez açan Başkanımız “ Dereli Belediyesi’ nin ve Dereli’ nin bütün unsurlarına basın olarak çok iyi analiz edip sergilediğiniz için de sizlere ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
16/07/2014
Dereli Belediyesi