![1 MAYIS 1 MAYIS](https://www.dereli.bel.tr/wp-content/uploads/2019/05/1-MAYIS.jpg)
Belediyemizde ve ülkemizde çalışan tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin; dünyanın dört bir yanında memleket hasretiyle geçimini sağlamaya çalışan gurbetçi işçilerimizin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.
Kurulduğu günden bugüne Belediyemize ve ilçemize emekleriyle ve alın teriyle hizmet eden tüm iş arkadaşlarımıza teşekkür ediyor; aramızdan ayrılan işçi ve emekçi iş arkadaşlarımıza, eski Belediye Başkanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.
Kazım Zeki ŞENLİKOĞLU
Dereli Belediye Başkanı