![D8A9106C-1AA3-4D23-A472-6A89F3E16843 D8A9106C-1AA3-4D23-A472-6A89F3E16843](https://www.dereli.bel.tr/wp-content/uploads/2020/05/D8A9106C-1AA3-4D23-A472-6A89F3E16843.jpeg)
Belediyemizde ve Ülkemizde çalışan tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin, dünyanın dört bir yanında memleket hasretiyle geçimini sağlamaya çalışan gurbetçi işçilerimizin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.
Kurulduğu günden bugüne Belediyemize ve ilçemize emekleriyle ve alın teriyle hizmet eden tüm iş arkadaşlarımıza teşekkür ediyor; vefat eden tüm işçi ve emekçi iş arkadaşlarımıza, eski Belediye Başkanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.
Kazım Zeki ŞENLİKOĞLU
Belediye Başkanı