Akbank Giresun Şube Müdürü Yusuf Ziya İNAL Belediyemizi ziyaret etti. Başkanımız K. Zeki ŞENLİKOĞLU Şube Müdürü İnal’ ı makamında kabul etti.
Belediyemizin anlaşmalı olduğu bankanın, sunduğu hizmetin kalitesi, anlaşmanın sürekliliği konularının ele alındığı görüşmede Başkanımız, Belediyemize sunduğu hizmetten ötürü Akbank’a İnal aracılığıyla teşekkür eti. Akbank Giresun Şube Müdürü İnal ise Belediyemizle çalışmanın memnuniyetini ifade etti.
Başkanımız ve İnal toplantının son kısmında dilek ve temennilerini karşılıklı beyan ederek toplantıyı sonlandırdılar.
04/02/2015
Dereli Belediyesi