26. Uluslararası Dereli Kümbet Kültür ve Sanat Festivali 1-2-3 Ağustos 2014 tarihlerinde yapılacaktır. Sosyal Medyada Paylaş Share on FacebookShare on Facebook TweetShare on Twitter Share on WhatsAppShare on WhatsApp PinleShare on Pinterest Share on LinkedInShare on LinkedIn Gönderi navigasyonuÖncekiÖnceki yazı:Çevre Düzenleme Çalışmalarımız Devam EdiyorSonrakiSonraki mesaj:Dereli Belediye Başkanı K. Zeki ŞENLİKOĞLU’ nun Miraç Kandili MesajıBenzer HaberlerFrankfurt Başkonsolosu’nu İlçemizde Ağırladık16 Mayıs 2024Başkanımız Ankara’da Ziyaretlerde Bulundu16 Mayıs 2024Bahçeli ve Kuşluhan Mahallesinde İmar Planı Yapılması4 Nisan 2024Derelispor Süper Amatörde24 Şubat 2024Kümbet Kar Festivali Coşkuyla Geçti24 Şubat 2024Mezbaha Alanında İlave İmar Planı Yapılması Hakkında Duyuru7 Aralık 2023