Dereli Kültür Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Rahime Ocak Başkanımızı ziyarete geldi.Başkanımız yeni seçilen Başkan ve yönetimini tebrik ederek başarılar diledi ve ziyaretten dolayı teşekkür etti.
![46323256_2055697984493032_636934785184301056_o](https://www.dereli.bel.tr/wp-content/uploads/2018/11/46323256_2055697984493032_636934785184301056_o.jpg)
Sosyal Medyada Paylaş
Dereli Kültür Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Rahime Ocak Başkanımızı ziyarete geldi.Başkanımız yeni seçilen Başkan ve yönetimini tebrik ederek başarılar diledi ve ziyaretten dolayı teşekkür etti.